Goede voornemens, we bedenken er allemaal wel eens. Sporten, afvallen, gezonder leven, bewegen, voor jezelf opkomen.
Ik besloot dat ik wilde gaan groeien met mijn virtual assistent bedrijf. Ik wilde meer, meer ondernemers helpen maar ook meer va’s helpen.
Goede ideeën komen nooit wanneer je er voor klaar zit, mijn ideeën komen op de meest onmogelijke momenten. Nu was ik onderweg naar de dierentuin in Amersfoort!
Gelukkig staan ook op mijn telefoon 101 apps die ervoor zorgen dat ik mijn gedachten naar mezelf kan mailen.
En dan begint het werk, hoe, wat, waar, hoeveel en dan komen de stemmetjes … moet je het wel doen … kan je het wel … wie ga ik hiervoor inschakelen.
Plannen worden gesmeed, een toekomst wordt uitgetekend, binnenkort meer hierover, nu gewoon weer aan het werk 🙂
